Elvan Boran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elvan Boran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elvan Boran’dan söz edeceğiz.

Elvan Boran Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Haziran 1977 tarihinde Kasyeri’de dünyaya gelen Elvan Boran, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Londra’ya eğitimlerini tamamlamak için giden Elvan Boran, burada Türk radyosunda bir süre sunuculuk yapmıştır. 2004 senesinde Türkiye’ye dönen Elvan Boran, burada Beykent Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Kadir Has Üniversiteleri bünyesinde eğitimler vermiştir. Ekran karşısındaki ilk deneyimini 72. Koğuş adlı dizide yaşayan Elvan Boran, sonrasında Hoşça kal Güzin, Yaz Evi, Eltiler, Aliye, Fikrimin İnce Gülü, Sensiz Olmaz, Şubat gibi çeşitli dizilerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Meltem Gülenç Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Elvan Boran 1.65 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elvan Boran, oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elvan Boran hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Ezgi Sert Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Elvan Boran ile İlgili Aramalar

Google’da Elvan Boran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; elvan boran kaç yaşında, elvan boran boyu kaç, elvan boran kilosu, elvan boran instagram, elvan boran evli mi bekar mı, elvan boran instagram hesabı, elvan boran kimdir nerelidir, elvan boran kim nereli.

İlginizi Çekebilir:  Uday Taşkan Kimdir? Yaşı? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara