Biyografi

Elvin Levinler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elvin Levinler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elvin Levinler’den söz edeceğiz.

Elvin Levinler Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Elvin Levinler, lise eğitimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra burslu bir şekilde Koç Üniversitesi’ni kazanmıştır. Üniversite öğrencisiyken Türk Atlantik Gençlik Konseyinde genel sekreter olarak görev alan Elvin Levinler, bu çerçevede yurt dışında birçok konferansa katılmıştır. Dans ve müzik üzerine eğitimler alan Elvin Levinler, 2011 senesinde Alemin Kıralı adlı dizide büyük bir şöhrete sahip olmuştur. 2013 senesinde ise Salih Kuşu adlı dizide Melis rolünde oynamıştır. Yine bu dönemde Babam Sınıfta Kaldı isimli dizide Selin karakterini canlandıran Levinler, 2015 senesinde Milat, Polis Akademisi ve Alaturka gibi çeşitli dizi ve projelerde de görev almıştır. Başarılı oyuncu 2016 Ağustos ayında Bülent Kocamanoğlu ile dünya evine girmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Elvin Levinler 1.67 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Sonrasında ise İnadına Aşka adlı dizide Nehir Aras karakterini oynayan Elvin Levinler, aynı zamanda YouTube ve Instagram hesaplarından da videolar paylaşmaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elvin Levinler hakkında merak edilen aslen nereli,

Elvin Levinler ile İlgili Aramalar

Google’da Elvin Levinler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.