Biyografi

Keçiperver Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Gerçek İsmi? Evli mi?

Keçiperver Kimdir? Keçiperver’in Gerçek İsmi Nedir? Evli Midir? İnstagram ve Youtube’de binlerce insan tarafından takip edilen ve içerikleri oldukça beğenilen doğa ile iç içe olan paylaşımları ve esprileri ile takipçilerinin gönlünü fetheden Keçiperver yani Havvanur Kösem bugünkü biyografi köşemizde yerini almış bulunmakta. Gerçek ismini uzunca bir süre saklayan ve yıllarca sadece keçi adıyla takipçileri ile buluşan Havvanur Kösem geçtiğimiz yılda ismini takipçileri ile paylaşmış ve oldukça şaşırılmıştır. Sanırım kimse Keçiperver’in altından Havvanur isminin çıkacağını tahmin etmemiştir. Gerçi hangi isim yakışıyor derseniz ona da bir cevap vermek mümkün değil. En iyisi Keçi.. Zaten kendisi de böyle anılmaktan mutluluk duyuyor diye düşünüyoruz.

Keçiperver Kimdir?

  • Sosyal Medya Fenomeni.

Gelelim fenomen Keçiperverin hayatına. Hayatı hakkında geniş bir izahat vermek için bilgimiz bulunmuyor fakat genel itibarıyla; Aslen Burdur Bucak Çamlık Köylü olan Keçiperver, 1993 yılında Antalya’da doğmuştur. Boyu ise 1,65’tir. Ailesi ile köyüne dönmüş ve ilkokulunu köyde tamamlayarak orta okul ve liseyi ise Bucak’ta tamamlamıştır. Sözel alanda daha başarılı olduğunu söyleyen Keçiperver Ankara Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra bölümüne yönelik kısa süreli çalışma yapmış, ardında iş bulamayan Keçiperver, köyüne ailesin yanına dönmüştür. Azerbaycan Türkü olan Elnur ile evlenmiş ve birkaç yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır.

Küçüklüğünden beri doğa ile iç içe büyüyen hayvan ve tarla işleri ile ilgilenen Keçiperver, şehir hayatından kopup gelen bir köy hayatı değil hep var olduğu bir hayata geri dönmüştür. Böceklerle haşır neşir olan Keçi, yüzünde gezdirdiği ve eline aldığı birçok böcekle de oldukça ilgi odağı olmuştur. 4 kardeş olan Keçi, videolarını kardeşlerinin yardımı ile çektiğini de dile getirmiştir. En sevdiği renk Ankaray Turuncusu, en sevdiği yemek ise pırasadır. Instagram hesabında 2024 itibariyle 450 binden fazla takipçisi bulunan Keçiperver, sosyal medya hesaplarından da aktif ve eğlenceli paylaşımlarına devam etmektedir. Keçiperver hakkında merak edilen sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.