Biyografi

Mutlunur Lafçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mutlunur Lafçı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mutlunur Lafçı’dan söz edeceğiz.

Mutlunur Lafçı Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mutlunur Lafçı, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk çalışmalarına 1999 yılında başlayan Mutlunur Lafçı, oyunculuk eğitimlerini 2007 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda, dizi ve projede rol alan Mutlunur Lafçı, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Senden Daha Güzel (Aynur, TV Dizisi 2022)
  • Kesişme: İyi ki Varsın Eren (Ayse Bülbül, Sinema Filmi 2022)
  • Sadakatsiz (Suna, TV Dizisi 2020-2021)
  • Aşk Ağlatır (Hacer, TV Dizisi 2019)

Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mutlunur Lafçı, 2022 yılında ekranlara gelen Senden Daha Güzel adlı dizide Aynur rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Mutlunur Lafçı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Mutlunur Lafçı, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds