Biyografi

Emir Berke Zincidi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Emir Berke Zincidi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Emir Berke Zincidi’den söz edeceğiz.

Emir Berke Zincidi Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Ekim 2005 tarihinde dünyaya gelen Emir Berke Zincidi’nin babası modeldir. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide oynadığı Osman karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2014 senesinde ise Küçük Ağa adlı dizide Mehmet Can karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Sonrasında ise Kanal D ekranlarında oynadığı Bir Deniz Hikayesi adlı dizide görev yapmıştır. Arka Sokaklar dizisinde de görev alan Emir Berke Zincidi, İkizler Memo Can dizisinde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Emir Berke Zincidi 1.50 cm boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emir Berke Zincidi, yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Emir Berke Zincidi, oyunculuk faaliyetlerine devam etmektedir. Emir Berke Zincidi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Emir Berke Zincidi ile İlgili Aramalar

Google’da Emir Berke Zincidi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emir Berke Zincidi boyu Emir Berke Zincidi babası Emir Berke Zincidi 2020 Emir Berke Zincidi – YouTube Emir Berke Zincidi Instagram Emir Berke Zincidi sevgilisi Emir Berke Zincidi yaş Emir Berke Zincidi 2020 hali

vdcasino

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.