Biyografi

Emrah Ağuş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizi ve Filmleri?

Emrah Ağuş, 3 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir yönetmen ve senaristtir. Eğitim hayatını Gazi Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 2015 yılından itibaren sektörde yardımcı yönetmen, yönetmen ve senarist olarak çeşitli görevler üstlenerek adım atmıştır. Şu an da yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Yardımcı Oyuncu ve Doğu isimli projelerde yönetmenlik yapan Emrah Ağuş, aynı zamanda Mutlu Ol Yeter, Yıldızlar Şahidim, Kalbimin Sultanı ve Halka gibi projelerde de yardımcı yönetmen olarak görev almıştır.

Emrah Ağuş, kariyerindeki bu çeşitli projelerle sektördeki yeteneğini ve başarısını kanıtlamış bir isimdir. Kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Emrah Ağuş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 17 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi