Biyografi

Hünkar Nihal Konar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hünkar Nihal Konar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hünkar Nihal Konar’dan söz edeceğiz.

Hünkar Nihal Konar Kimdir?

  • Oyuncu.

Hünkar Nihal Konar, dizi-film oyuncusudur. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Hünkar Nihal Konar, 2017 yılında Sessizin Sesi (Ne Evet Ne Hayır) isimli oyunda rol almıştır. Konar, oyunculuk çalışmalarına ”Mywaymenajerlik” bünyesinde devam etmektedir. Konar, aynı zamanda 2022 yılında ekranlara gelen ”Nalan” isimli dizide rol Filiz karakterine hayat vermiş; 2021 yılında ise Kırmızı Oda dizisinde oynamıştır.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Hünkar Nihal Konar, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hünkar Nihal Konar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Hünkar Nihal Konar, erişim tarihi: 29 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.