İnstagram Fenomeni Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Karadeniz kızı olan Sakallıoğlu birçok takipçisi olan fenomenler arasında yer alıyor. İnstgram dünyasında herkesi kahkahaya boğan ve milyonlarca takipçisi olan fenomen Yasemin Sakallıoğlu pozitif enerjisi ile dikkat çekiyor.

Gelişen teknolojiyle birlikte hızla büyümeye devam eden sosyal medya uygulamaları arasında en popüler uygulamanın İnstgram olduğunu söyleyebiliriz. İnstgram sosyal medya platformunda çok ünlü sanatçılardan bile daha ünlü olan fenomen kişilerden birisi olan Yasemin Sakallıoğlu 1988 doğumlu Karadenizli bir ailenin kızı olarak biliniyor. İstanbul Aydın Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olan Yasemin daha önce bankacılık yapmış. Bankacılık yaptığı dönemlerde yaptığı işin çok sıkıcı olduğuna karar vermesinin ardından oyuncu olmak için gerekli eğitimleri almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sera Kutlubey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Fenomen Dünyasında Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu ’nun takipçi sayısı güncel olarak 3 milyona yakındır. Günlük tiplemeleriyle dikkat çeken fenomen doğal olduğu için sosyal medya platformunda çok sevilen ve takip edilen bir kişidir. Televizyon dünyasında oldukça sevilen Yasemin Sakallıoğlu, Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde uzun süre rol almış başarılı bir oyuncu olarakta karşımıza çıkıyor. Yine Türkiye’nin en başarılı yönetmen ve senaryo yazarı olan çok başarılı oyuncu Gülse Birsel ‘in jet sosyete adlı dizisinde de rol almış başarılı bir Karadeniz kızı olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Sado Dayı Kimdir?

İnstgram Dünyasına Nasıl Giriş Yaptı, Başarısını Neye Borçlu

İnstgram platformu uzun zamandır çok gündemde bir uygulama olarak tercih ediliyor. Hemen – hemen her kişinin kullandığı ve çok donanımlı bir program ile sevenleri ile buluşuyor. Yasemin Sakallıoğlu ilk olarak annesinin tiplemesini yaparak doğal Karadeniz kızı haliyle takipçi kazanmaya başladı. Zamanla takipçi sayısı çoğalan ve hala büyümeye devam eden bir sayfaya sahip. Takip eden kişilerin büyük çoğunluğunu ünlüler oluşturuyor. Doğal tiplemeler yaparak insanları güldüren Yasemin Sakallıoğlu eski dönemin Yasemin ince karakterine çok benzetiliyor.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Belgin Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Yasemin Sakallıoğlu Genel Tipleme Tarzı

Yasemin ince karakteri de birçok farklı tiplemeye giren doğal ve başarılı bir duayendi. Yasemin Sakallıoğlu ’nun en çok yaptığı tipleme tarzı başlıca Karadenizli anne tiplemesi, Aysel abla, Astrolog tiplemesi, aşk hayatı, zengo yani zengin tiplemeleriyle çok dikkat çekiyor. Halk tarafından ilgiyle takip edilen Yasemin Sakallıoğlu takipçi sayısını arttırarak İnstgram dünyasının en sevilen ismi olarak yoluna devam edeceği kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce