Biyografi

Emre Kol Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Emre Kol kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emre Kol’dan söz edeceğiz.

Emre Kol Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde 2007 yılında tamamlayan Emre Kol, aslen Balıkesirlidir. Lisans eğitimini esnasında otomotiv sektörüne hitap eden gazete ve dergilerde çalışan Emre Kol, sonrasında Flash TV’de muhabirlik yapmıştır. Ayrıca Sözü ve Karar gazetelerinde de editörlük görevinde bulunan Emre Kol, daha sonrasında ise TGRT Haber’e transfer olmuştur. Başarılı muhabir Emre Kol, son olarak Show Haber’de muhabir olarak görev almaya başlamıştır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emre Kol, muhabirlik faaliyetlerine şu sıralarda Show Haber’de devam etmektedir. Başarılı muhabir Emre Kol hakkında merak edilen doğum tarihi kaç, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.