Rüzgar Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Rüzgar Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rüzgar Aksoy’dan söz edeceğiz.

Rüzgar Aksoy Kimdir?

  • Oyuncu.

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rüzgar Aksoy, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Adanalı adlı diziyle yaşayan Rüzgar Aksoy, sonrasında Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy, Kara Sevda adlı dizide Tarık karakterine hayat vermiştir.

Baş rollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun rol adlığı Yüz Yüze adlı dizide Ender karakterinde rol almıştır. Ardından Koca Koca Yalanlar adlı dizide Osman rolünde oynayan Rüzgar Aksoy, sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Ercüment karakterini canlandırmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy 1.80 cm boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rüzgar Aksoy, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Rüzgar Aksoy hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Rüzgar Aksoy ile İlgili Aramalar

Google’da Rüzgar Aksoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.