Teknoloji

En İyi 3 Mesaj Takip Programı ve Özellikleri Nelerdir?

Çocuğunuzun telefonundaki mesajlarında bir şeyler sakladığından korktuğunuzda ya da eşinizin sizi aldattığından şüphelendiğinizde yapmak isteyeceğiniz şey telefon mesajlarını takip etmektir. Bunu yapmak için ise parasını en fazla hak eden ve en çok işinize yarayacak olan SMS takip programını bulmak çok önemlidir.

Mesaj Takibi Yapmak Sizin İçin Ne Kadar Uygun?

Telefonlarımız bizim hakkımızda o kadar çok barındırıyor ki birinin mesajlarını incelemek ona dair en gizli sırları bile açığa çıkarabiliyor. Durum böyle olduğundan birine mesaj takibi yapmak bize merak ettiğimiz önemli bilgiler verebiliyor. Peki, mesaj takibi yapmalı mısınız? Gelin, karar verebilmeniz için öncelikle neden SMS takibi yapmak istiyor olabileceğinizi inceleyelim.

Telefon mesajlarını takip etmeyi isteme sebeplerinizden bir tanesi çocuklarınızın güvenliğini sağlamaya çalışmanız olabilir. Çocuğunuzun okulda akran zorbalığına maruz kaldığından şüpheleniyor ya da zararlı alışkanlıklar edinmesinden korkuyor olabilirsiniz. Çocuklarınızın mesajlarını takip ederek arkadaşlarıyla neler konuştuklarını ve size söylemeden neler yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Örneğin, size dershanede programıma fazladan ders koydular diyerek eve geç gelmeye mi başladı? Mesajlarına bakıp gerçekten dershaneye mi gittiğini yoksa arkadaşlarıyla başka bir şey mi planladığını öğrenebilirsiniz.

Mesajlarını takip etmek istediğiniz başka bir kişi de eşiniz olabilir. Son zamanlarda garip davranıyor, sizden özellikle mesajlarını gizliyor ya da söylemeden bir yerlere mi gidiyor? Bunlar sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek ve ilişkinizdeki sadakati test etmek için telefon takip yapmanıza bir neden olabilir.

Bir başka mesaj takibi yapma sebebi de çalışanlarınızı takip etmek ve iş yerinizdeki verimi artırmak için olabilir. Unutmayın ki mesaj takibi yapmak yalnızca cihaz size aitse ya da takip edilecek kişi onay verdiyse yasaldır.

İşe Yarar En İyi 3 Mesaj Takip Uygulaması

Cep telefonu mesaj takibi yapmak istediğinizden emin oldunuz ama işe nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Haklısınız, internet çalışmamasına rağmen para alan dolandırıcı yazılımlarla ve kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan kötü niyetli insanlarla dolu. Bunların kurbanı olmamanız için piyasadaki onlarca yazılımı denedik, hepsini araştırdık ve araştırmamızın sonucunda işinize en çok yarayacak en iyi 3 takip yazılımını seçtik. Gelin, fiyatına en çok değecek ve en etkili olacak bu 3 SMS takip programını beraber inceleyelim.

mSpy

mSpy dünyada en çok bilinen ve Türkiye’de 1. sırada tercih edilen takip yazılımı olmasıyla hızla dikkat çekiyor. Araştırmalarımız sonucunda mSpy’ın sunduğu müşteri hizmetleri desteği, gizlilik ile güvenlik politikaları ve içerisinde bulundurduğu çeşitli özellikleriyle en iyi 3 mesaj takip uygulamalarından biri olduğuna karar verdik. Peki, mSpy bize bir mesaj takip programı olarak neler sunuyor?

mSpy’ın mesaj takip özelliği ile takip ettiğiniz telefona gelen mesajları görebilecek ve çocuğunuza ya da eşinize kimlerin neler dediğini öğrenebileceksiniz. Yalnızca telefona gelen mesajları da değil, onların da neler yazdığını ve mesajlarda bulunan tüm görselleri görüntüleyebileceksiniz. Neyin ne zaman ve kim tarafından yazıldığını bilmek öğrenmek istediğinizi öğrenmenize ve çocuğunuzu korumanıza büyük fayda sağlayacaktır.

SMS takibinin yanı sıra mSpy kullanıcılarına farklı özellikler de sunuyor. mSpy ile birlikte,

  • Sosyal medya hesaplarının takibi
  • Konum takibi
  • Galeri, takvim ve rehbere erişme
  • İnternet geçmişi görüntüleme gibi birçok özelliğe de erişebileceksiniz.

eyeZy

eyeZy de etkili bir mesaj takip programı arayanlar için önde gelen seçeneklerden bir tanesi. Konuşmanın bir parçası olmasanız da tüm mesajlaşmaları okumanıza olanak sağlayan eyeZy ile sadece SMS değil, tüm sosyal medya hesaplarındaki mesajları görüntüleyebilirsiniz. Instagram, Facebook, Snapchat, Tinder ya da herhangi başka bir platformdaki mesajlara erişmek eyeZy ile oldukça kolay bir hale geliyor.

Spyera

Spyera da mesaj takibi yazılımları arasında öne çıkıyor ve müşterilerine güvenli ve etkili bir takip hizmeti sunuyor. Silinen mesajları bile okumanıza olan sağlayan Spyera ile,

  • Uzaktan mesaj takibi yapma
  • Gelen ve giden tüm mesajlara ulaşma
  • Kolay kurulumu ile hızlıca takibe başlama gibi birçok özelliğe erişebileceksiniz.

Sonuç

Sonuç olarak mesaj takibi yapmak istediğiniz kişi çocuklarınız, eşiniz ya da çalışanlarınız olabilir. Bu kişileri takip etmek için nedeniniz ne olursa olsun, eğer internete SMS takip programı ücretsiz yazıp arama yapıyorsanız en iyi 3 programın mSpy, eyeZy ve Spyera olduğunu unutmamalısınız. Bu yazılımlar size en iyi takip deneyimini sunacak olan yazılımlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.