Mimari

En İyi Mobilya Markaları ve Dekorasyon Türleri

Konfor; aslında basit bir kelime olarak görülse de hayatımın her alanında olması gereken ve bu alanlarda da kendini belli etmesi gereken bir kelime. Özellikle yaşam alanlarınızdaki konfor kelimesi, mobilya ve dekorasyon ile doğru orantılı diyebiliriz. Bassi Design; modern mobilya alanında konfor ve şıklığı bir arada kullanarak hayatınızdaki en güzel renk olmayı hedefleyen başarılı ve aynı zamanda da kaliteli bir marka.

Mobilya modelleri ve dekorasyon projeleri ile dünya sıralamasına giren firma; en iyi mobilya markaları dendiği zaman ilk akla gelen firma olmaktadır. Tv ünitesi, koltuk takımı gibi mobilya gruplarının yanı sıra dekorasyon projeleri de gerçekleştiren mobilya firması, sayısız dekorasyon projesi ile müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini sağlamaktadır.

Dekorasyon Türleri ve Bassi Design Projeleri

Modern mobilya modelleri ve modern dekorasyon son zamanların en çok tercih edilen türü oluyor. Genel anlamı ile daha az mobilya ile oluşturulan bu modern tarzlar, Bassi Design tarafından daha farklı bir şekilde yorumlanarak sizlere sunulmaktadır.

Standart modellerin dışına çıkarak lüksü ve gösterişi de modern mobilya modellerine entegre eden firma, modernliğin diğer bir yüzünü müşterileri ile buluşturmaktadır. Özellikle yemek masası, tv ünitesi gibi daha günlük kullanılan mobilya gruplarındaki farklı tarzı Bassi Design, imzası ile deneyimlemek istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilir ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İç Mimarlık ve Ev Dekorasyonu

İç mimarlık hizmeti veren firmamız, kişilerin hayal ettikleri ev dekorasyonuna kavuşmak için mobilya ve dekorasyon projesi çizimleri yapmaktadır. Müşterileri ile eş zamanlı olarak dekore edilecek alanı önceden tanıyarak yine müşterilerinin istekleri doğrultusunda istenilen ve gerekli olan mobilya gruplarının çizimi yapılarak 3 boyutlu müşteriye sunulmaktadır.

Daha sonra yüksek üretim kapasiteli Bassi fabrikasında modeller üretilmekte ve güvenilir bir kargolama sistemi ile iter yurt içi olsun isterse de yurt dışı olsun müşteriye hızlı bir şekilde iletilmektedir.

Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olan Bassi’den hizmet almak için İstanbul merkezli mağazasına uğramanız veya iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.