Spor

En son Galatasaray’a gittiğinde neler hissettin?

En son forma giydiğimde, önceki gece pratik yapmak oldukça duygusaldı çünkü oraya vardığım süreç çok zordu. 6 ay beklemek zorunda kaldım. Sanki hiç ayrılmamışım gibi, ilk başta böyle hissettim. Florya kalbimden hiç uzaklaşmadı. Dürüst olmak gerekirse, şimdi ayrılırsam, 50 yıl sonra girersem, yine de böyle hissedeceğim. Florida hakkında böyle hissediyorum. Bu nedenle biz futbolcuyken, ben futbolcuyken hep böyleydi. Florya’yı hiçbir zaman antrenman sahası olarak görmedik. Dürüst olmak gerekirse, bazen antrenmana gidiyorum ve 12, 24, 36, 48 saat dışarı çıkmıyorum. Oradan basketbola, altyapıya gidiyoruz. Galatasaray şubemiz yok, her şubede destekliyorum. Floria’ya geldiğimde de dediğim gibi heyecanlandım ama hiç uzaklaşmadım.

Galatasaray taraftarına mektup…

Birlikte yaşadığımız her şey için teşekkür etmek istiyorum ve yolculuğum boyunca beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Hepsi helaldir. Onlar sayesinde pashagaming tribünlerde bana destek oldular. Ne zaman kızdıklarını biliyorum çünkü beni çok seviyorlar… ve açıkçası harika zaman geçirdik. En özel oyunculardan biri olduğumu biliyorum ve sesi dolgun geliyor. Bu yüzden böyle hissetmeye devam ediyorum. Her şey yolunda, onlara çok teşekkürler.

Fenerbahçe’nin yeni sezon hazırlıkları devam ederken, tecrübeli futbolcu Luiz Gustavo’nun ülkesi Brezilya’ya hasret kaldığı söyleniyor.

Brezilya medyasına göre Botafogo, deneyimli bir isimle orta sahayı güçlendirmek istiyor ve Lazio’nun Lucas Leyva ve Fenerbahçe’nin Luis Gustavo ilgisine karşı hisleri var.

Botafogo, Fenerbahçe ve Luis Gustavo’nun 2023 yılına kadar devam eden sözleşmelerine rağmen görüşmelere devam edip Brezilyalı futbolcuyu ülkeye geri göndermek istediğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.