Biyografi

Enfal Uzel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Enfal Uzel, reklam, tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusudur. 1992 yılında İzmit’te doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladıktan sonra lise döneminde İzmit’in amatör tiyatrolarında eğitim aldı. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde bir süre okuduktan sonra 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Reklam projelerinde Media Markt, Akbank gibi çeşitli kuruluşlarla çalışmıştır.

Enfal Uzel, tiyatro çalışmalarının yanı sıra 2019 yılından itibaren “Kimse Bilmez”, “Gibi”, “Dünya Bu”, “Organizasyon Bizim İşimiz” gibi film ve dizilerde rol almıştır. Esra karakterini canlandırdığı “Organizasyon Bizim İşimiz” dizisi ve Halterci Kadın rolünde olduğu “Dünya Bu” dizisi bu projelere örnektir. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Enfal Uzel, reklam, tiyatro, sinema ve dizi film alanlarında aktif olarak çalışan bir oyuncudur. Hem sahnede hem de ekranda başarılı performanslar sergilemektedir. Gelecekteki projelerde de izleyicilerle buluşmayı sürdürecektir. Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Enfal Uzel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Enfal Uzel, erişim tarihi: 18 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds