Enis Kirazoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

Enis Kirazoğlu youtube ve twitch yayıncısı. İnternet aleminde gerçekten de hakkıyla kazananlar listesi olsa ilk sıralara yerleşebilecek bir youtuber diyebileceğimiz Kirazoğlu yaklaşık 7 yıldır bu sektörün içinde taze içerik üretmeye devam ediyor. Şu anda aynı zamanda Multiplayer firmasının Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenmekte ve buradaki işinde de yüksek başarılar sergilemeye devam ediyor.

İlk başlarda youtuber olmak niyetinde olmadan video işlerine giriştikten sonra kanalının akıl almaz derecede büyüdüğünün farkına vardıktan sonra daha sıkı bir şekilde bu alana eğilmiştir. Yayıncılık sektöründe profesyonel olarak çalışması video düzenleme, kurgulama ve çekim/editleme konularında rahatça işlem yapabilmesine yardımcı olmuştur.

Enis Kirazoğlu Kaç Yaşında?

1989 yılında doğmuş olan Enis Kirazoğlu şu anda 30 yaşındadır. Binlerce sıkı takipçisi olduğundan dolayı yaşı dahi sözlüklerde gündeme gelmiş ve onlarca kişi tarafından merak edilmiştir.

TRT Haber için Youtube üzerinde nasıl para kazandığı üzerine kısa bir seride röportaj veren Kirazoğlu, bu işin aslında çok zor olduğunu hakkıyla yapabilmek için ilk önceliğin para olmaması gerektiğini ifade etmiştir.

Aynı zamanda Twitch yayınları, ve Instagram platformu üzerinde de aktif paylaşımlar yapmaktadır. 650 bin tane youtube takipçisi, instagram üzerinde 120 bin takipçisi bulunmakradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: