Lee Tae-min Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Lee Tae-min kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Lee Tae-min’den söz edeceğiz.

Lee Tae-min Kimdir?

  • Oyuncu

Gerçek adı Lee Tae Min olan sanatçı 18 Temmuz 1993 yılında Seul Güney Korede dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu yengeç burcudur. Boyu 179 cm olan sanatçının kilosu 63’tür. Üyesi olduğu SHİNee grubunun hem ana dansçısı hem de vokalistidir. 2005 yılında hala anlaşmalı olduğu SM şirketinde staj yapmaya başlamıştır. Tae 2008 yılında çıkış yapan SHİNee grubunun ana dansçısıdır. Tae, SM altyapısıyla bir gruba giren ve solo çıkışı yapan ilk kişidir. Taemin müzik dinlemeyi, korku filmi izlemeyi, dalış yapmayı ve piyona çalmayı seviyor. Ailesinde annesi ve babası dışına bir tane de abisi var. Verdiği röportajlarda söylediğine göre kendisine rol model aldığı kişi Michael Jackson’muş. Taemin verdiği röportajlarda çok uzun zamandır birileriyle çıkmadığını söyleyerek bu konularda acemi olduğunu belirtmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Lee Tae-min, şarkıcılık kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Lee Tae-min hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.