Eray Yasin Işık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eray Yasin Işık kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eray Yasin Işık’tan söz edeceğiz.

Eray Yasin Işık Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 yılında Çankırı’da dünyaya gelen Eray Yasin Işık, oyunculuk çalışmalarına Çankırı Sanat Merkezi’nde başlamıştır. Sonrasında İstanbul’da taşınan Eray Yasin Işık, Sanat Işığı Tiyatro Topluluğu’nda rol almıştır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlayan Eray Yasin Işık, oyunculuk çalışmalarına ağrılık vermeyi tercih etmiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Seksenler adlı dizide Nevzat rolünde oynayan Eray Yasin Işık, aynı zamanda Arka Sokaklar adlı dizide de rol almıştır. Senarist olarak da bilinen Eray Yasin Işık, ayrıca Keşke Hiç Büyümeseydik adlı dizide de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Özge Akdeniz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eray Yasin Işık 1.84 m boyundadır 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eray Yasin Işık, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eray Yasin Işık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Belinay Sandıkçı Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Eray Yasin Işık ile İlgili Aramalar

Google’da Eray Yasin Işık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eray Yasin Işık sevgilisi Eray Yasin Işık Eşi kimdir Eray yasin ışık Instagram Seksenler Nevzat ölümü Hakan Bulut Eray Yasin Işık Arka Sokaklar Osman Büyükercan Eray Yasin Işık boyu

İlginizi Çekebilir:  Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara