Osman Büyükercan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Osman Büyükercan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Osman Büyükercan’dan söz edeceğiz.

Osman Büyükercan Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Eşref Fakıbaba’nın Danışman Olarak Atadığı Eşinin Makam Şöförü Olan Recep Koyuncu Kimdir?

13 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelen Osman Büyükercan, lisans eğitimini ise Süleyman Demirel Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Arka Sıradakiler adlı dizide yaşayan Osman Büyükercan, söz konusu dizide Cahit karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Osman Büyükercan, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler adlı dizide Alper karakterine hayat vermiş; Aşk Emek İster dizisinde de Bekir rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Hürkan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Osman Büyükercan ile İlgili Aramalar

Google’da Osman Büyükercan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Osman Büyükercan eşi Osman Büyükercan yaş Osman Büyükercan boyu Osman Büyükercan Instagram Seksenler Nevzat Eray Yasin Işık Seksenler Alper boyu Aydın Sarman

İlginizi Çekebilir:  Emel Dede Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Hangi Dizilerde Oynadı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara