Biyografi

Okan Urun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Okan Urun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Okan Urun’dan söz edeceğiz.

Okan Urun Kimdir?

  • Oyuncu.

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Okan Urun, lisans ve yüksek lisans eğitimini Paris Sorbonne Nouvelle Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Okan Urun, aynı zamanda Paris Hector Berlioz Belediye Konservatuarı’nda da eğitimler almıştır. 2008’den beri düzensiz aralıklarla Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde dersler veren Okan Urun, aynı zamanda çeşitli projelerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Okan Urun ayrıca ”Zengin Kız” adlı dizide Merih karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Okan Urun, oyunculuk çalışmalarına Zengin Kız adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Okan Urun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Okan Urun, erişim tarihi: 10 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.