Erdem Baş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Erdem Baş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erdem Baş’tan söz edeceğiz.

Erdem Baş Kimdir?

  • Oyuncu.

1978 yılında Ordu’da dünyaya gelen Erdem Baş, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Erdem Baş, söz konusu dizide Erdem karakterine hayat vermiştir. 2002 ile 2007 yılları arasında En Son Babalar Duyar adlı dizide rol alan Erdem Baş, aynı zamanda Çocuklar Duymasın adlı dizide Rapçi Erdem rolünde oynamıştır. Organize İşler adlı dizide Hayri karakterine hayat veren Erdem Baş, ayrıca Papatyam adlı dizide de Rıza karakterine can vermiştir. 2013 senesinde ”Ali Ayşe’yi Seviyor” adlı dizide Yakup karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Erdem Baş, 2014 senesinde ATV ekranlarında Kalp Hırsızı dizisinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Erdem Baş, son olarak Seksenler adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  İdil Şirin Kimdir? İzmir Depremi’nde 58 Saat Sonra Sağ Kurtarılan İdil Şirin Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erdem Baş 1.79 m boyundadır ve 110 kilodur.

Instagram hesabın da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erdem Baş, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erdem Baş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Kurum Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Erdem Baş ile İlgili Aramalar

Google’da Erdem Baş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erdem Baş boyu Erdem Baş, Selvet Su Deniz Erdem Baş eşi açıldı Selvet Su Baş Selvet Su Deniz Erdem Baş çocuğu Selvet Su Deniz neden açıldı Erdem Baş Kimdir

İlginizi Çekebilir:  Ziya Gökalp Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara