Feyyaz Gümüş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Feyyaz Gümüş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Feyyaz Gümüş’ten söz edeceğiz.

Feyyaz Gümüş Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Feyyaz Gümüş, özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan ve daha sonra STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Deniz Yıldızı adlı dizide Korhan rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Feyyaz Gümüş, 2019 senesinde Avlu dizisinde rol almış, 2019 senesinde ise Bizim Hikaye adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Feyyaz Gümüş, ayrıca Beni Bırakma adlı dizide Erdem rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Feyyaz Gümüş, Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi adlı filmde Fatih karakterine hayat vermiştir. Feyyaz Gümüş, Olağan Şüpheliler adlı dizide Bennu Yıldırımlar’ın oğlunu canlandırmaktadır. Gümüş aynı zamanda Akrep dizisinde rol almıştır. 

Feyyaz Gümüş ile İlgili Aramalar

Google’da Feyyaz Gümüş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; feyyaz gümüş aslen nereli, feyyaz gümüş kimdir nereli, feyyaz gümüş boyu kaç, feyyaz gümüş kilosu, feyyaz gümüş oynadığı diziler, feyyaz gümüş instagram, feyyaz gümüş oynadığı dizi ve filmler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.