Biyografi

Erdem Bitik Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Hangi Takımlı?

Erdem Bitik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Erdem Bitik’ten söz edeceğiz.

Erdem Bitik Kimdir?

  • Sunucu.

Erdem Bitik, spor spikeri ve sunucusu olarak bilinmektedir. Özellikle Sports TV ekranlarında Major Futbol Ligi anlatımları ile dikkatleri üzerine çeken Erdem Bitik, aynı zamanda basketbol maçları da anlatmıştır. 2016 yılında TV8 ekranlarında NBA maçlarını anlatan Erdem Bitik, 2017 yılında beIN Sports’a transfer olan Erdem Bitik, sonrasında ise A Spor’la anlamıştır. Tecrübeli sunucu ve spiker Erdem Bitik, Ekim 2021’de A Spor’dan ayrılmış ve tekrar beIN Sports’a transfer olmuştur. Erdem Bitik, burada futbol ve basketbol maçlarını sunmaktadır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erdem Bitik, spikerlik ve sunuculuk kariyerine şu anda beIN Sports bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu ve spiker Erdem Bitik hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, hangi takımlı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Erdem Bitik Kimdir?, erişim tarihi: 7 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.