Biyografi

Nilüfer Gönenden Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nilüfer Gönenden kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nilüfer Gönenden’den söz edeceğiz.

Nilüfer Gönenden Kimdir?

  • Sunucu.

1978 yılında Bursa’da dünyaya gelen Nilüfer Gönenden, Bursa Cumhuriyet Anadolu Lisesi mezunudur. Lisans eğitimini 2000 yılında Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Nilüfer Gönenden, kariyerine ilk olarak Olay TV’de başlamış; ardından TRT’ye transfer olmuştur. Bu zamana kadar sayısız programın sunuculuğunu yapan Nilüfer Gönenden’in 2011 yılında Oğuz Demir adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nilüfer Gönenden, sunuculuk ve spikerlik kariyerine TRT bünyesinde devam etmektedir Güzel spiker Nilüfer Gönenden hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • a24haber.com, Nilüfer Gönenden, erişim tarihi: 7 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi