Biyografi

Erdem Sakalıbüyük Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Erdem Sakalıbüyük kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Erdem Sakalıbüyük’ten söz edeceğiz.

Erdem Sakalıbüyük Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Sakalıbüyük, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar İstanbul Şahidimdir, Unutma Beni, İki Çizgi, Sardunya Sokağı, Sen Kimsin, Huzur Sokağı, İçimdeki Fırtına ve Kiralık Aşk gibi projelerde rol almıştır ve 2008 yılından beri BKM Mutfak bünyesinde çeşitli projelerde oynamıştır. Başarılı oyuncu Erdem Sakalıbüyük, ayrıca Üç Kuruş adlı dizide Servet karakterine hayat vermiştir.

Erdem Sakalıbüyük

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erdem Sakalıbüyük 1.73 m boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erdem Sakalıbüyük, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erdem Sakalıbüyük hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.