Erhan Can Kartal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgisi? Oynadığı Diziler?

Erhan Can Kartal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erhan Can Kartal’dan söz edeceğiz.

Erhan Can Kartal Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Gamze Keçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

19 Aralık 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erhan Can Kartal, 2013 yılında Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında en iyi çocuk model seçilmiştir. Modellik kariyerine 5 yaşından itibaren başlayan Erhan Can Kartal, bu zamana kadar çeşitli katalog çekimlerine katılmıştır.

Başarılı oyuncu Erhan Can Kartal, özellikle Ezel ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp adlı dizide oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Erhan Can Kartal, aynı zamanda Muhteşem Yüzyıl adlı dizide I. Süleyman’ın oğlu Beyazid karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Ayrık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Erhan Can Kartal ile İlgili Aramalar

Google’da Erhan Can Kartal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erhan can kartal Instagram Erhan Can Can kartal Instagram Erhan Can Kartal boyu Barış Serma Aybars Kartal Özson, erhan can kartal boyu kilosu, erhan can kartal aslen nereli, erhan can kartal instagram hesabı

İlginizi Çekebilir:  Kaan Beyaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce