Mehtap Özkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Mehtap Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi, boyu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu, spiker ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehtap Özkan’dan söz edeceğiz.

Mehtap Özkan Kimdir?

  • Sunucu.

22 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Mehtap Özkan lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına ilk olarak Mehmet Haberal’ın sahibi olduğu Kanal B ekranlarında başlayan Mehtap Özkan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ünlü ve tecrübeli isimlerden sunuculuk ve spikerlik üzerine dersler almıştır. Eğitiminden sonra ilk olarak Beyaz TV’de profesyonel sunuculuk kariyerine adım atmıştır. Özkan, bu kanalda hem muhabirlik yapmış hem de hava durumu sunuculuğunu üstlenmiştir.

Beyaz TV’nin ardından Halk TV’ye transfer olan Mehtap Özkan, burada sunuculuk ve muhabirlik yapmıştır. Özkan, buradaki görevinden sonraki durağı ise Habertürk olmuştur. 2019’dan beri Habertürk’te sunucu olarak görev yapmaktadır. 1.71 boyunda ve 57 kilo olan Mehtap Özkan Oğlak burcudur. Evli değildir, bekardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehtap Özkan’ın bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Mehtap Özkan ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mehtap Özkan ile İlgili Aramalar

Google’da Mehtap Özkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehtap ozkan Instagram mehtap özkan halk tv’den ayrıldımı Mehtap özkan ekşi Mehtap Özkan boyu, mehtap özkan aslen nereli, mehtap özkan habertürk kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.