Erhan Ertürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Erhan Ertürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erhan Ertürk’ten söz edeceğiz.

Erhan Ertürk Kimdir?

  • Sunucu.
İlginizi Çekebilir:  Selina Gebeş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

1970 yılında İzmir’de dünyaya gelen Erhan Ertürk, lisans eğitimi İzmir’de tamamlamıştır. Kariyerine ilk olarak muhabir olarak başlayan Erhan Ertürk, 1997 yılında Ali Kırca ile tanışmış ve 2001 yılında ATV’de muhabir editör olarak görev yapmaya başlamıştır. 2003 senesinde Star TV’den ayrılan Erhan Ertürk, çeşitli satış reklamları, koordinatörlük ve yönetici gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Aysun Metiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yetenekli sunucu Erhan Ertürk, 15 yıl NTV bünyesinde çalışan Erhan Ertürk, daha sonra da Haber Global’e transfer olmuştur. Ertürk, şu anda Haber Global’de ”Müzakere” programını sunmaktadır.

Erhan Ertürk ile İlgili Aramalar

Google’da Erhan Ertürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erhan Ertürk ilk eşi Erhan Ertürk eşi Erhan Ertürk sevgilisi Erhan Ertürk kovuldu Erhan Ertürk hayatı Erhan Ertürk ATV Erhan Ertürk kimdir Erhan Ertürk alkollü

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Yunus Güney Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara