Biyografi

Hivda Zizan Alp Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hivda Zizan Alp kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hivda Zizan Alp’ten söz edeceğiz.

Hivda Zizan Alp Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hivda Zizan Alp, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik-Keman Bölümü’nde tamamlayan Hivda Zizan Alp, daha sonra da 2015 senesinde Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır.

Reklam filmlerinde oynayan Hivda Zizan Alp, daha sonra da çeşitli dizilerde rol almaya başlamıştır. Alp, daha sonra ise Yeşil Deniz ve Fi adlı dizilerde oynamıştır. Güzel oyuncu aynı zamanda keman ve çello çalabilmektedir. Hivda Zizan Alp, 2015 genel seçimlerinde HDP’nin seçim şarkısını ve sloganını yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hivda Zizan Alp hakkında en çok kürt mü sorusu sorulmaktadır. Zizan Alp hakkında merak edilen annesi babası kimdir nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hivda Zizan Alp ile İlgili Aramalar

Google’da Hivda Zizan Alp ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hivda zizan alp Instagram Hivda Zizan Alp Kürt mü Hivda Zizan Alp HDP Hivda Zizan Alp annesi babası nereli Zizan ne demek Hivda Zizan Alp oynadığı diziler Hivda Zizan Alp Fi Yeşil Deniz Hivda Zizan Alp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds