Biyografi

Erkan Bilgütay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Erkan Bilgütay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Erkan Bilgütay’dan söz edeceğiz.

Erkan Bilgütay Kimdir?

  • Oyuncu.

1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erkan Bilgütay, ilk olarak İbiş Tiyatrosu’nda çocuk oyuncu olarak oyunculuğa adım atmıştır. 1996 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Erkan Bilgütay, sonrasında ülkeye dönmüştür. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Erkan Bilgütay, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Erkan Bilgütay

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erkan Bilgütay 1.75 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erkan Bilgütay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erkan Bilgütay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds