Esila Umut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Esila Umut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esila Umut’tan söz edeceğiz.

Esila Umut Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında İzmir’de dünyaya gelen Esila Umut, özellikle Sevdam Alabora adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Esila Umut, söz konusu dizide Elçin Sangu ve Ozan Doğulu gibi isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Esila Umut, sonrasında ise Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde görev almıştır. Güzel oyuncu Esila Umut, söz konusu dizide Pelin karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ece Özdikici Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esila Umut 1.67 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esila Umut, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esila Umut hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Faruk Barman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Esila Umut ile İlgili Aramalar

Google’da Esila Umut ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esila Umut boy Esila Umut Büyük Selçuklu Esila Umut yaşı Esila Umut Akrep Esila Umut Payitaht Esila Umut Payitaht Abdülhamid Esila Umut sevgilisi Esila Umut Ufak Tefek Cinayetler, esila umut aslen nereli.

İlginizi Çekebilir:  Sinan Eroğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara