Esat Polat Güler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Esat Polat Güler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esat Polat Güler’den söz edeceğiz.

Esat Polat Güler Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Ekim 2007 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Esat Polat Güler, aslen Diyarbakırlı bir ailenin çocuğudur. Sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show’a katılmış ve buradaki rolüyle geniş kitleler tarafından beğenilmiştir. Esat Polat Güler, son olarak Mahalleden Arkadaşlar adlı dizide Aydemir karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esat Polat Güler 1.30 cm boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esat Polat Güler, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Esat Polat Güler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esat Polat Güler ile İlgili Aramalar

Google’da Esat Polat Güler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esat Polat Güler boyu kaç? Esat Polat Güler hangi dizide oynadı? Esat Polat kaç yaşında? Esat Polat Güler aslen nereli?, Esat Polat Güler boy Esat polat güler alp akar Esat Polat Güler Nereli Esat Polat Güler Filmleri Esat Polat Güler 2020 Esat Polat Güler Kimdir Esat Polat Güler Instagram Esat Polat Güler Kaç Yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.