Cansın Mina Gür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cansın Mina Gür kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansın Mina Gür’den söz edeceğiz.

Cansın Mina Gür Kimdir?

  • Oyuncu.

2013 yılında dünyaya gelen Cansın Mina Gür’ün annesi öğretmen babası ise bankacıdır. Ayrıca Gür, ailenin tek çocuğudur. Şimdiye kadar Vakıfbank ve ABC Sıvı Sabun reklamlarında görev almıştır. Zerin Cast Ajansı’na bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devam eden Cansın Mina Gür, ayrıca Türk Telekom, Nesquik ve Tanca Kids’in katalog çekimlerinde de görev almıştır. Ayrıca YouTube üzerinde de videolar paylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Uğur Dündar Kimdir?

Daha sonra ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Masal karakterine hayat vermiş ve bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansın Mina Gür 1.10 cm boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram ve YouTube hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansın Mina Gür hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Çağdaş Baybaşin Kimdir? Nerelidir? Ne İş Yapar?

Cansın Mina Gür ile İlgili Aramalar

Google’da Cansın Mina Gür ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansın Mina Gür oynadığı diziler Cansın Mina Gür ailesi Cansın Mina Gür yaş Cansın Mina Gür Instagram Yağmur Şahbazova Özge Yağız Gökberk Demirci Yemin Dizisi, cansın mina gür boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Öznur Karslı Çetiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara