Yasemin Sannino Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Yasemin Sannino kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda pek çok farklı meslek grubundan binlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Yasemin Sannino”dan söz edeceğiz.

Yasemin Sannino Kimdir?

  • Oyuncu

22 Ağustos 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yasemin Sannino’nun babası İtalyan annesi ise Türk’tür. Sannino’nun annesi ise aslen Eskişehir’lidir.

Merhaba Hayat ve Sevdaluk gibi çeşitli projelerde rol alan Yasemin Sannino, oyunculuk kariyerine İtalya’da devam etmektedir. Bu ülkede ise pek çok sinema filmi ve dizide rol almıştır.

Müzik çalışmalarına henüz küçük yaşlarda başlayan Yasemin Sannino, daha sonra İtalya’nın başkenti Roma’ya yerleşmiştir. Burada da Uluslararası Duse’de oyunculuk eğitimi almıştır. Yine burada La Sapienza Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olmuştur.

Eşi Cosimo Fusco ise aktördür. Sannino’nun bu evliliklerinden Greta adında bir kızı vardır. Greta, 2015 senesinde İftarlık Gazoz adında bir sinema filminde rol almıştır. Yasemin Sannino, son olarak Doğa İçin Çal isimli organizasyonda Çarşambayı Sel Aldı türküsünü seslendirmiştir.

Yasemin Sannino ile İlgili Aramalar

Google’da Yasemin Sannino ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; yasemin sannino kim, yasemin sannino dizileri, yasemin sannino birdenbire, yasemin sannino winx, yasemin sannino iftarlık gazoz, yasemin sannino olmaz mı, yasemin sannino nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle