Biyografi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yakın Koruması Ali Erdoğan Kimdir?

Ali Erdoğan. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın koruması ve yeğeni. Kamuoyunda daha çok skandalları ile gündeme gelen Ali Erdoğan hakkında yazılan en kapsamlı biyografik bilgi, kendisinin “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni ve yakın koruması” olmasıdır. Ali Erdoğan’ın bu sıfattan başka herhangi bir “biyografik” bilgisi de yoktur. 

Bir Dönem Erdoğan’ın Korumalığını Yapmadı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Ali Erdoğan, bir dönem rahatsızlığı nedeniyle Erdoğan’ın korumalığını yapmamış ancak daha sonra tekrar Erdoğan’ın korumalığını yapmıştı. Hükümete yakınlığı ile bilinen Fatih Tezcan da Ali Erdoğan’ın bir dönem istifa ettiğini doğrulamıştı. 

Motosikletlileri Tartakladığı Videosu Çok Konuşuldu 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın koruması ve yeğeni Ali Erdoğan, birkaç sene önce motosikletli bir grubun yol verme konusunda tartışma çıkarması sonrasında motosikletli grubu durdurmuş ve aracın bagajındaki otomatik silahları göstererek motosikletlilere göz dağı vermişti. Ali Erdoğan’ın bu videosu sosyal medyada uzun bir süre tartışma konusu olmuştu. 

NATO Toplantısına Alınmadı 

Ali Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan ve kurmayları ile birlikte NATO Liderler Toplantısı’nda salona giriş yaptığı sırada içeri alınmadı. Ali Erdoğan’ın içeri alınmama sebebi de içerideki güvenlik önemlerinin yeterli olduğu belirtildi. 

Psikolojik Rahatsızlıkları Var 

Oldukça agresif biri olan Ali Erdoğan’ın psikolojik rahatsızlıkları bulunuyor. Erdoğan’ın en yakınındaki isim olan Ali Erdoğan, çoğu zaman yaptıkları ile gündeme gelen bir isim. Öfke kontrolü konusunda ciddi sorunları olan Ali Erdoğan’ın bu nedenden dolayı istifa ettiği konuşulmuştu. 

Astım Hastası 

Ali Erdoğan’ın astım hastası olduğu biliniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zeytinburnu’nda otobüsün üzerinde yaptığı mitingde görüntülere takılan Ali Erdoğan astım hastalarının kullandığı ilacı ağzına sıkarken görülüyor. 

Bir Diğer Yeğen: Uyuşturucu Kaçakçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds