Biyografi

Caner Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Caner Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Caner Şahin’den söz edeceğiz.

Caner Şahin Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Mayıs 1992 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Caner Şahin, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Babam ve Ailesi adlı dizide Kadir karakterine hayat vererek yaşamıştır. Kardeşler, Nefes Nefese, Tutsak gibi çeşitli projelerde görev alan Caner Şahin, ayrıca STAR TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun adlı dizide Kartal rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Caner Şahin, Mucize Doktor isimli dizide Açelya karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Caner Şahin’in, Hayal Köseoğlu ile olduğu belirtilmektedir. Caner Şahin ayrıca 2022 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Caner Şahin 1.84 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Caner Şahin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Caner Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Caner Şahin ile İlgili Aramalar

Google’da Caner Şahin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Fatih Artman Canan Ergüder Ahsen Eroğlu Hayal Köseoğlu Caner Şahin kumar Caner Şahin sevgilisi Caner Şahin Hayal Köseoğlu Caner Şahin Instagram, caner şahin aslen nereli, caner şahin boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.