Esin Civangil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Esin Civangil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografsini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esin Civangil’den söz edeceğiz.

Esin Civangil Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Temmuz 1982 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen Esin Civangil, ilk oyunculuk deneyimini Ekmek Teknesi adlı diziyle yaşamış ve bu sayede geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Söz konusu dizide Ekin Türkmen, Kadir Çöpdemir, Melike Güner, Cem Kılıç, Peker Açıkalın, Savaş Dinçel ve Sermin Hürmeriç ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca 2004 yılında Mavi Rüya adlı dizide Yasemin rolünde oynamıştır.

2007 yılında bir dönem ekranların sevilen dizilerinden olan Arka Sıradakiler adlı dizide Buket rolünü canlandıran Esin Civangil, 2008 yılında ise Benim Annem Bir Melek adlı dizide Şebboy karakterine hayat vermiştir. 2014 senesinde de Güzel Köylü isimli dizide Kamuran karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu son olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Baharı Beklerken adlı dizide Neslihan karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esin Civangil 1.70 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esin Civangil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esin Civangil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esin Civangil ile İlgili Aramalar

Google’da Esin Civangil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esin Civangil kaç yaşında? Esin Civangil kiminle evlendi? Esin Civangil aslen nereli? Ekmek teknesi kirli kimdir?, Gizem Karaca Zerrin Sümer Ekin Türkmen Berk Cankat Esin civangil Instagram Esin Civangil Esin Civangil eşi Güzel Köylü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle