Biyografi

Esme Madra Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Esme Madra kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esme Madra’dan söz edeceğiz.

Esme Madra Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Esme Madra, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Esme Madra, aynı zamanda Rüzgarda Salınan Nilüfer, Koyu Kırmızı ve Zenne gibi yapımlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu Esme Madra, aynı zamanda Vatanım Sensin adlı dizide de Zehra karakterine hayat vermiştir. Esme Madra, bunun yanı sıra Online izleme platformu olan Netflix’te yayınlanan ”Bir Başkadır” adlı dizide de Burcu rolünde oynamıştır.

Hani Filmlerde Oynadı?

YılYapımRol
2001O da Beni SeviyorZeynep
2011ZenneHatice
2010ÇoğunlukGül
2015Nefesim Kesilene KadarSerap
2016Rüzgarda Salınan NilüferSaliha
2018Tuzdan Kaide

Hangi Dizilerde Oynadı?

YılYapımRol
2017MasumHemşire
2018Vatanım SensinZehra
2020Bir BaşkadırBurcu

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esme Madra 1.65 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esme Madra, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esme Madra hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi eşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds