Şerife Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Şerife Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallardaki sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şerife Aksoy’dan söz edeceğiz.

Şerife Aksoy Kimdir?

  • Sunucu

1978 yılında Mersin’in Anamur ilçesinde dünyaya gelen Şerife Aksoy, lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra 6 yıl boyunca ilkokul öğretmenliği yapan Şerife Aksoy, ardında da İstanbul’daki Le Cordon Bleu’da pasta ve mutfak şefliği üzerine eğitim almış ve öğretmenlik görevinden istifa ederek şeflik yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Münibe Millet Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Sevgilisi?

Daha sonra bahçıvanlık kursu almaya başlayan Şerife Aksoy, bu alanda da bir sertifika sahibidir. Aksoy, birikimlerinden istifade etmiş ve 2017 yılında beIN Gurme kanalında ‘Şerife ile Yaşam’ isimli bir programın sunuculuğunu yapmıştır. Bununla paralel olarak ‘Şerife ile Bir Gün’ isimli yemek atölyeleri düzenlemeye başlamıştır. Zamanının önemli bir kısmını mutfakta geçirdiğini ifade eden Şerife Aksoy, sosyal medyadan da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Şerife Aksoy’un Instagram hesabında 180 binden fazla takipçisi bulunurken YouTube hesabında ise 40 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Başarılı sunucu ve şef Şerife Aksoy, şu anda FOX TV ekranlarında yayınlanan  La Şerife isimli programın sunuculuğunu üstlenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Melisa Şenolsun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

2009 yılında evlenmiştir. Eşinin adı Temel Aksoy’dur. Çiftin bu evliliklerinden Zeynep ve Aslan adında iki çocuğu bulunmaktadır. Şerife Aksoy kendi açtığı Web sitesinden de paylaşımlar yapmaktadır. Şerife Aksoy ile ilgili merak edilen annesi babası kimdir, kardeşi var mı, boyu kilosu nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sibel Daria Yucad Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Şerife Aksoy ile İlgili Aramalar

Google’da Şerife Aksoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şerife Aksoy atölye Temel Aksoy yaş Şerife Aksoy tarifleri Ala şerife hangi kanalda Sinan Aksoy Temel Aksoy Temel Aksoy aslen nereli Şerife Aksoy Instagram Şerife Aksoy Ekşi maya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara