Esra Akpınar Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Esra Akpınar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esra Akpınar’dan söz edeceğiz.

Esra Akpınar Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Pınar Töre Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Eşi Kim?

29 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Akpınar, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi’nde tamamlamıştır. Esra Akpınar, oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Esra Akpınar, aynı zamanda Muhteşem Yüzyıl ve Dünyanın En Güzel Kokusu adlı projelerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Esra Akpınar aynı zamanda Güldür Güldür Show adlı programda yaptığı sokak röportajları ile büyük beğeni yakalamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ülke TV Spikeri Derya Efe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Esra Akpınar ile İlgili Aramalar

Google’da Esra Akpınar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esra Akpınar kimin menajeri Esra Akpınar Muhteşem Yüzyıl Esra AKPINARLI kimdir Ray Malifalitiko ne demek, Esra Akpınar aslen nerelidir, Esra Akpınar boyu kaç, Esra Akpınar evli mi bekar mı, Esra Akpınar boy kilo.

İlginizi Çekebilir:  James Tisot Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara