Halil Tekeş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Halil Tekeş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Halil Tekeş’ten söz edeceğiz.

Halil Tekeş Kimdir?

  • Oyuncu.

Çukur dizisinde canlandırdığı Ferdi karakteri ile büyük beğeni toplayan Halil Tekeş, aynı zamanda roman ve deneme türünde yazdığı edebi eserlerle de bilinmektedir. 2007 senesinde Kocaeli Üniversitesi’nde Sigortacılık Bölümü’nde okuduğu esnada yazma işine merak salmış ve çeşitli oyunlar yazmaya başlamıştır. Başarılı oyuncu ve yazar Halil Tekeş, 2016 senesinden beri Ay Yapım projelerinde yer almaktadır. Beni Sevmeyi Anlat adlı dizide senaryo ekibinde görevde bulunan Halil Tekeş, ayrıca İçerde adlı dizide de rol almıştır. Başarılı oyuncu Halil Tekeş, aynı zamanda Ferda Tekeş ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Gökçen Derbeder Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Halil Tekeş ile İlgili Aramalar

Google’da Halil Tekeş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Halil Tekeş aslen nereli, Halil Tekeş kimdir nerelidir, Halil Tekeş kim nereli, Halil Tekeş boyu kaç, Halil Tekeş kilosu, Halil Tekeş instagram hesabı, Halil Tekeş hangi dizilerde oynadı, Halil Tekeş boy kilo.

İlginizi Çekebilir:  Gönül Tekin Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eserleri ve Kitapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara