Biyografi

Etem Caner Karaüç Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Etem Caner Karaüç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Etem Caner Karaüç’ten söz edeceğiz.

Etem Caner Karaüç Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında Konya’da dünyaya gelen Etem Caner Karaüç, 1999’da Konya Lisesi’nden mezun olmuş; lisans eğitimini ise Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide Meto karakterine hayat veren Etem Caner Karaüç, TRT 1’de yayınlanan Seksenler adlı dizide de Danyal rolümde oynamıştır. Etem Caner Karaüç TRT ekranlarında yayınlanan ”Ev Yapımı”’ adlı dizide rol almıştır. Karaüç ayrıca Deniz Gök ile sevgilidir. Öte yandan koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Ev Yapımı (TV Dizisi 2020)
  • Çocuklar Duymasın (Meto, TV Dizisi 2011-2013, 2019)
  • Pamuk Prens (Etem Caner, Sinema Filmi 2016)
  • Seksenler (Danyal, TV Dizisi 2013-2017)
  • Prensesin Uykusu (Hastabakıcı, Sinema Filmi 2010)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Etem Caner Karaüç, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Etem Caner Karaüç hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.