Biyografi

Oyuncu Zeynep Coşkun Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Zeynep Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Coşkun’dan söz edeceğiz.

Zeynep Coşkun Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Coşkun, lisans eğitimini Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Bölümü’nde tamamlamıştır. ”Entegre” adlı sokak tiyatrosu ekibini kuran Zeynep Coşkun, ayrıca 2011 senesinde baş karakterini oynadığı İntihar Süsü adlı oyunuyla ”Direklerarası Seyirci Ödülleri’’nde genç yetenek ödülüne layık görülmüştür. BKM bünyesindeki ”Yazıldıysa Bozulmaz” adlı oyunla birçok Anadolu turnesi gerçekleştiren Zeynep Coşkun, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almış; çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır.

Oynadığı Bazı Projeler

  • İlginç Bazı Olaylar (Düzce, TV Dizisi 2021-2022)
  • Seyyar (TV Dizisi 2021)
  • Bir Yalnızlık Şarkısı (Firdevs, Sinema Filmi 2020)
  • Düğün Dernek 2: Sünnet (Gelin, Sinema Filmi 2015)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Coşkun, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeynep Coşkun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kurumsal-akademi.itu.edu.tr, Zeynep Coşkun, erişim tarihi: 30 Nisan 2022
  • biyografya.com, erişim tarihi: 30 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds