Sağlık

Eucerin Eczema Relief Bebeklerde Kullanılır mı?

Eucerin Eczema Relief kremi bebeklerde kullanılır mı, Eucerin Eczema Relief bebekler için uygun mudur? Daha önceki yazılarımızda çeşitli ilaçlarla ilgili olarak bazı konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Eucerin Eczema Relief kreminin bebeklerde kullanılıp kullanılmayacağından kısaca söz edeceğiz.

Eucerin Eczema Relief Bebeklerde Kullanılır mı?

Hızlı emilen, boya ve koku içermeyen krem, 3 ay ve üzeri bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygundur. Ancak bunun için Eucerin Aquaphor Onarıcı Merhem daha uygundur. Eucerin Aquaphor Onarıcı Merhem, bebeğin kuru cildi için ideal bir nemlendiricidir ve ihtiyaç duyulduğu sıklıkta uygulanabilir. Ayrıca Hem Eucerin AtopiControl Krem hem de Eucerin AtopiControl Losyon, bebekler ve üç aylıktan büyük çocuklar için ideal günlük nemlendiricilerdir.

Yukarıda da görüldüğü üzere kremin farklı türde ve içerikte birçok türü vardır. Eucerin’in hangi türüne ait olduğunu tespit ettikten sonra zararlı olup olmadığını araştırabilirsiniz. Ancak Eucerin Eczema Relief kremi üç aylıktan büyük bebeklerde nemlendirici olarak kullanılabilir.

kaynakça:

  • todaysparent.com, başlık: Eucerin Eczema Relief Body Cream, erişim tarihi: 17 Mayıs 2022
  • int.eucerin.com, başlık: Caring for baby’s skin – How can I treat areas of very dry skin on my baby?, erişim tarihi: 17 Mayıs 2022
  • int.eucerin.com, Atopic Dermatitis in babies and children – How to calm and care for young skin, erişim tarihi: 17 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.