Biyografi

Eylem İpek Şafak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Eylem İpek Şafak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve televizyon programlarının sunucularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Eylem İpek Şafak’tan söz edeceğiz.

Eylem İpek Şafak Kimdir?

  • Sunucu, gazeteci ve yazar.

1989 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Eylem İpek, günümüzde Posta Gazetesi’nde “Benden Duymuş Olmayın” isimli köşesinde yazmaktadır. Baba tarafından aslen Diyarbakırlıdır, babasını küçük yaşlarda iken kaybeden Eylem İpek’in ağabeyi Yaşar İpek’tir. Ağabeyi ile uzun süredir görüşmediğini ifade etmektedir.

Cansu Canan Özgen ve Cengiz Semercioğlu ile beraber TV 8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programı sunmuştur. Programda daha önce Hakan Ural ve Seray Sever yer alırken daha sonra yerlerine Eylem İpek ve Özgen ve Semercioğlu gelmiştir.

Başarılı sunucu Eylem İpek, 2016 yılının Nisan ayında Beşiktaş Shangri-La Hotel’de Gökhan Şafak ile dünya evine girmiştir.

Boyu & Kilosu

  • Başarılı sunucu 1.62 boyunda ve 51 kilodur.

Eşi Kimdir?

Eylem İpek Şafak ile evli olan Gökhan Şafak, İstanbul’da yer alan Park Şamdan Pera restoranının sahibidir. 2016 yılında Beşiktaş Shangri-La Hotel’de İpek Şafak ile dünya evine girmiştir.

Eylem İpek Şafak Gel Konuşalım programında kovulmamıştır. Eylem İpek ile Yaşar İpek öz kardeştir ancak şarkıcı Yaşar’la karıştırmamak gerekiyor. Şarkıcı Yaşar’ın ismi Mehmet Yaşar Günaçgün’dür. Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8’de başarılı programlara imza atmıştır. Öte yandan Eylem İpek Şafak hamile değildir.

Eylem İpek Şafak ile İlgili Aramalar

Google’da Eylem İpek Şafak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eylem İpek Yaşar İpek öz kardeş mi Eylem İpek Acun Ilıcalı Gökhan Şafak Eylem İpek Şafak story Eylem İpek Şafak eşi eylem ipek’in magazin sitesi Eylem İpek Şafak hamile mı Eylem İpek kovuldu mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds