Biyografi

Kang Daniel Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Kang Daniel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kang Daniel’den söz edeceğiz.

Kang Daniel Kimdir?

  • Şarkıcı

Gerçek adı Kang Euigeon olan sanatçı 10 Aralık 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Boyu 180 cm iken kilosu 68 kg’dir. Dünya astrolojisine göre burcu yay burcudur. Ailesinin tek çocuğu olan Kang Daniel kanun önünde resmi adını Euigeon’dan Daniel’e çevirdi. Bunun sebebinin ilk adının zor okunması olduğunu bildirdi. Daniel, kaykayı sürmeyi severken böceklerden nefret eder. Kuru üzüm yemekten hiç hoşlanmaz. Daniel her gün 100 şınav çekerek omuz genişliğini 60 cm’ye kadar arttırmış. Evinde 4 kedi besleyen sanatçının hayvanlarının isimleri, Peter, Ori, Zhang Ah ve Rooney’dir. Daniel’in deniz mahsulleri arasından yalnızca kalamarı tüketebiliyor olmasının yanı sıra kabuklu deniz hayvanlarına karşı da alerjisi olduğu bilinmektedir. Kendinden büyük olgun kadınlardan hoşlandığını açıklamıştır. Daniel’in 5 Ağustos 2019 yılında TWİCE grubundan Jihyo ile sevgili oldukları doğrulanmıştır. Fakat ikilinin ilişkisi 10 Kasım 2020 yılında programlarının yoğunluğu sebebiyle bitmiştir.

Kang Daniel Kimdir

Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Kang Daniel, şarkıcılık ve müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Kang Daniel hakkında merak edilen anne babası ve kardeşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.