Instagram Fenomeni Gözde Demiral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Gözde Demiral kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesinden ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Demiral’dan söz edeceğiz.

Gözde Demiral Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1998 yılında İzmir’de dünyaya gelen Gözde Demiral, 7 yaşından itibaren tiyatro eğitimleri almış daha sonra 2017 yılında bırakmak zorunda kalmıştır. Lisans eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nde tamamlamıştır. Miafitz kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Gözde Demiral, henüz küçük yaşlarda annesinin kaybetmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Cansu Melis Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Diziler?

Oyuncu olmayı istediğini ancak abisinin tavsiyesi üzerine sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya başladığını ifade eden Gözde Demiral, Acun Ilıcalı’nın yeni projelerinden olan Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosuna dahil olmuştur.

Boyu Kaç?

  • Sosyal medya fenomeni 1.67 boyundadır.

Sevgilisi Kim?

Gözde Demiral ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Gözde Demiral’ın sevgilisi Rızacan Durmuş’tur. Durmuş, Beni Bırakma ve Bozkır isimli dizilerde oynamıştır. 1999 tarihinde Kırşehir’de dünyaya gelmiştir. 21 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Zeynep Utku Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

Instagram hesabı üzerinde 500 binden fazla takipçisi bulunan Gözde Demiral’ın kendi ismiyle açtığı YouTube hesabında ise 60 binden fazla abonesi bulunmaktadır. 24 Haziran 2019 tarihinde açtığı YouTube hesabında toplamda 20 milyondan fazla izlenme almıştır.

Gözde Demiral ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Fatma Sümer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Google’da Gözde Demiral ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gözde demiral ekşi Gözde Demiral ifşa Gözde Demiral yaş Miafitz Sevgilisi Gözde Demiral sevgilisi Miafitz Ayak Gözde demiral youtube Gözde Demiral doğum Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce