Biyografi

Eylül Ela Gücükesen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eylül Ela Gücükesen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eylül Ela Gücükesen’den söz edeceğiz.

Eylül Ela Gücükesen Kimdir?

  • Çocuk oyuncu.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Ela Gücükesen, ilkokul öğrencisidir ve oyuncu olarak bilinmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Alev Alev adlı dizide yaşayan Eylül Ela Gücükesen, oyunculuk çalışmalarına Yusuf Güney Gün Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eylül Ela Gücükesen, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı çocuk oyuncu Eylül Ela Gücükesen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Eylül Ela Gücükesen, erişim tarihi: 24 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds