Biyografi

Eylül Tumbar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Eylül Tumbar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eylül Tumbar’dan söz edeceğiz.

Eylül Tumbar Kimdir?

  • Oyuncu.

Eylül Tumbar, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimine devam eden Eylül Tumbar, oyunculuk çalışmalarını ise For Us Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Eylül Tumbar, kameralar karşısıdaki ilk oyunculuk deneyimini ise Netflix platformunda yayınlanan ”Biz Kimden Kaçıyorduk Anne” isimli dizide yaşamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Eylül Tumbar, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eylül Tumbar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Eylül Tumbar, erişim tarihi: 8 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds