Biyografi

Hazan Kutsal Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Hazan Kutsal kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazan Kutsal’dan söz edeceğiz.

Hazan Kutsal Kimdir?

  • Muhabir.

Fenerbahçe Ferit İnal Lisesi’nden mezun olan Hazan Kutsal, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar Radyo Marmara, Kocaeli TV, Yıldız Medya Grubu gibi çeşitli medya kurum ve kuruluşlarında görev alan Hazan Kutsal, şimdilerde ise Show TV bünyesinde muhabir olarak gazetecilik kariyerini sürdürmektedir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazan Kutsal, muhabirlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı muhabir Hazan Kutsal hakkında merak dilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Hazan Kutsal, erişim tarihi: 4 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds