Biyografi

Ezgi Tanır Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Ezgi Tanır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı tanınmış kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ezgi Tanır’dan söz edeceğiz.

Ezgi Tanır Kimdir?

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Tanır, ön lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Radyo-TV Teknolojileri bölümünde tamamlayan Ezgi Tanır, lisans eğitimini ise Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Moda Akademisi’nde stil üzerine eğitimler alan Ezgi Tanır, sonrasında bir dergide moda editörü asistanı olarak çalışmıştır. Ezgi Tanır ayrıca Haziran 2022 tarihinde Güldür Güldür Show’da oynayan Burak Topaloğlu ile nişanlanmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Tanır’ın bu platform üzerinde 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ezgi Tanır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ezgi Tanır, erişim tarihi: 15 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds